KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16914469
nr 1691 4469
Christer von Rosen
(1928-2015), Sverige
Streck, sod -59. Akvarell, bildmått: 58x46 cm, yttermått inklusive ram: 73x59. Signerad
Christer von Rosen, svensk målare, tecknare och grafiker född 1928, död 2015.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 31 mars 2025
kl 20:35:30
100 kr
200 kr
Christer von Rosen
Läs mer om Christer von Rosen